, , , ,

Bank Gospodarstwa Krajowego Brązowym Partnerem 2.Opolskiego Kongresu ESG

min czytania

Z radością informujemy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) dołączył do grona Partnerów II Opolskiego Kongresu ESG jako Brązowy Partner wydarzenia.

To dla nas ogromne wyróżnienie móc współpracować z instytucją, która od lat aktywnie wspiera działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialności społecznej oraz trwałej transformacji gospodarki.

Podczas Kongresu, w ramach panelu dyskusyjnego „Innowacje w służbie zrównoważonego rozwoju”, wystąpi Pan Przemysław Kulik – Dyrektor Biura CSR i Raportowania Zrównoważonego Rozwoju / Biura Zaangażowania Społecznego BGK, Lider ds. społecznych w Komitecie ESG BGK oraz Lider filaru strategii „Zaangażowanie społeczne”.

Jego wystąpienie wniesie cenną perspektywę na temat roli instytucji finansowych w kreowaniu odpowiedzialnych innowacji oraz budowaniu długofalowego zaangażowania społecznego.

Do zobaczenia 12–13 czerwca 2025 roku w niezwykłej przestrzeni Zamku Moszna!
📲 Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.esg.fundacjauo.pl

Serdecznie dziękujemy BGK za zaufanie i partnerstwo, które realnie wpływa na przyszłość – naszego regionu i całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×