DGM Poland Sp. z o.o. po raz drugi wspiera program stypendialny Fundacji Uniwersytetu Opolskiego!

min czytania

Z radością i dumą informujemy, że firma DGM sp. z o.o. ponownie dołącza do grona Partnerów programu PRIMUS, wspierając młode talenty naszej akademickiej społeczności! To już drugi rok, kiedy DGM angażuje się w budowanie przyszłości najzdolniejszych studentek i studentów Uniwersytet Opolski.

Zaangażowanie firmy DGM sp. z o.o. to coś więcej niż pomoc finansowa – to inwestycja w potencjał, marzenia i rozwój młodych ludzi, którzy już dziś zmieniają świat nauki i społeczeństwa.

Dziękujemy za zaufanie i realne działanie na rzecz edukacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×