, ,

Dziś ostatnia szansa na rejestrację na Opolski Kongres ESG Fundacji UO!

min czytania

To już ostatni dzwonek! Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się na Opolski Kongres ESG organizowany przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego, nie zwlekajcie dłużej – dziś jest ostatnia szansa! Wydarzenie, które odbędzie się w najbliższych dniach, zgromadzi ekspertów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, by dyskutować o kluczowych aspektach odpowiedzialności społecznej, zrównoważonego rozwoju oraz zarządzania środowiskowego.

Opolski Kongres ESG to wyjątkowa okazja do zdobycia najnowszej wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów w obszarze ESG (Environmental, Social, Governance). Program kongresu obejmuje szereg inspirujących wykładów, paneli dyskusyjnych oraz warsztatów prowadzonych przez wybitnych specjalistów. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania najnowszych trendów i praktyk z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami.

Proces rejestracji jest prosty i szybki. Wystarczy zeskanować kod QR dostępny na plakacie, wypełnić formularz rejestracyjny i dokonać opłaty konferencyjnej. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne, więc nie zwlekajcie do ostatniej chwili.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 20 czerwca 2024 r.
  • Miejsce: Zamek w Mosznej
  • Strona rejestracyjna: KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału w Opolskim Kongresie ESG! Wspólnie możemy więcej!