
Z radością informujemy, że firma Atmoterm S.A. została Partnerem Wspierającym II Opolskiego Kongresu ESG.
Atmoterm S.A. to uznany lider w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań technologicznych wspierających ochronę środowiska oraz ideę zrównoważonego rozwoju. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w transformacji ekologicznej, wspierając przedsiębiorstwa i jednostki samorządu terytorialnego poprzez zaawansowane narzędzia IT, ekspertyzy środowiskowe oraz doradztwo strategiczne.
Nawiązanie współpracy z Atmoterm S.A. to dla naszej Fundacji ogromna wartość – nie tylko wzmacnia prestiż Kongresu, ale również wspiera jego kluczowe przesłanie, jakim są filary ESG: środowiskowy (E), społeczny (S) i zarządczy (G).
Już dziś zapraszamy do udziału w II Opolskim Kongresie ESG, który odbędzie się 12–13 czerwca 2025 roku w wyjątkowej scenerii Zamku Moszna. Przed nami dwa dni inspirujących debat, eksperckich wystąpień i wartościowych spotkań.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu – razem twórzmy przyszłość opartą na odpowiedzialności, współpracy i innowacjach.




Dodaj komentarz