, ,

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego uruchomiła program stypendialny PRIMUS

min czytania

Od 1 czerwca 2024 roku studenci i studentki Uniwersytetu Opolskiego mogą aplikować o przyznanie stypendium w ramach programu PRIMUS, prowadzonego przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego. To doskonała okazja dla ambitnych i zdolnych młodych ludzi, aby otrzymać wsparcie finansowe w realizacji swoich celów edukacyjnych i naukowych.

Program PRIMUS skierowany jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Opolskiego, bez względu na kierunek studiów. Aby ubiegać się o stypendium, należy spełnić określone kryteria, takie jak wysoka średnia ocen, aktywny udział w życiu naukowym uczelni oraz zaangażowanie w działalność społeczną lub organizacyjną.

Proces aplikacyjny jest prosty i przejrzysty. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Fundacji Uniwersytetu Opolskiego w zakładce „Stypendia – PRIMUS„. Dodatkowo, należy dołączyć list motywacyjny.

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego gorąco zachęca wszystkich studentów do wzięcia udziału w programie stypendialnym PRIMUS. To doskonała okazja, aby rozwinąć swoje talenty, zdobyć cenne doświadczenie i zapewnić sobie wsparcie finansowe w realizacji planów edukacyjnych.

Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy! Aplikujcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *