, ,

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego Współorganizatorem I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Finanse i Nowe Technologie”

min czytania

Źródło: pexels.com

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego z dumą ogłasza swój udział jako współorganizatora I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Finanse i Nowe Technologie – Aspekty Prawne i Ekonomiczne”. To prestiżowe wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia 2024 r. w Auli Błękitnej Collegium Maius Uniwersytetu Opolskiego.

Organizatorami tego ważnego spotkania naukowego są Koło Naukowe Rynków Finansowych Uniwersytetu Opolskiego, Katedra Prawa Gospodarczego i Finansowego WPiA UO, Wydział Ekonomiczny UO oraz Studenckie Koło Naukowe „Aurum”. To połączenie sił ekspertów z różnych dziedzin gwarantuje bogactwo perspektyw i interdyscyplinarną dyskusję na temat finansów i nowych technologii.

Cieszymy się, że jako Fundacja Uniwersytetu Opolskiego mamy możliwość wesprzeć taką ważną inicjatywę naukową. Kluczowym celem Fundacji zawsze było wspieranie studentów Uniwersytetu Opolskiego, a udział w organizacji tej konferencji to idealna okazja do promowania nowatorskich badań i inspirującej wymiany wiedzy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Finanse i Nowe Technologie”. To nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy, ale także do aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu przyszłości finansów i technologii.

Bądźcie z nami 26 kwietnia 2024 r. w Auli Błękitnej Collegium Maius Uniwersytetu Opolskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *