, ,

Fundacja UO Patronem Honorowym III Ogólnopolskich Igrzysk Optycznych 

min czytania

fot. Pexels.com

Mamy zaszczyt ogłosić, że Fundacja Uniwersytetu Opolskiego objęła patronatem honorowym III Ogólnopolskich Igrzysk Optycznych. To niezwykłe wydarzenie, które stanowi wyraz zaangażowania w rozwijanie pasji, wiedzy oraz integracji społeczności optycznej.

„Ogólnopolskie Igrzyska Optyczne to wspólna inicjatywa Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego i firmy Fielmann. Wydarzenie ma na celu promocję zawodu optyka okularowego czy optometrysty oraz zwiększenie świadomości na temat tajników i zakresu ich działalności. Prezentuje osoby pracujące w tej dziedzinie jako wysoko wykwalifikowanych fachowców, wykonujących zdobyty zawód z pasją.” – opis ze strony organizatora. „Igrzyska kierowane są do uczniów szkół średnich kształcących na kierunku przygotowującym do egzaminów zawodowych MEP 02 i MEP 03 oraz uczniów szkół średnich interesujących się optyką, a także budową i fizjologią oka.”

Decyzja o objęciu patronatem honorowym III Ogólnopolskich Igrzysk Optycznych przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego to wyraz wsparcia dla inicjatyw promujących zdrowy styl życia, rozwijanie pasji oraz integrację środowiska optycznego. Jesteśmy dumni z możliwości wspierania takich wydarzeń, które łączą edukację oraz naukę.

Osoby zainteresowane udziałem w III Ogólnopolskich Igrzyskach Optycznych zapraszamy do śledzenia informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: http://www.igrzyska-optyczne.pl. Tam znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, harmonogramu i konkurencji.

Zachęcamy wszystkich miłośników optyki do aktywnego udziału w III Ogólnopolskich Igrzyskach Optycznych i wspólnego dzielenia pasji oraz doświadczeń.

Wspólnie możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *