, ,

Fundacja UO razem z Kołem Naukowym Rynków Finansowych na ścieżce rozwoju akademickiego Know-How

min czytania

Prezes Fundacji UO i Przewodnicząca Koła Naukowego Rynków Finansowych WPiA UO

W fascynującej podróży ku rozwinięciu horyzontów naukowych, Fundacja Uniwersytetu Opolskiego podjęła krok w przyszłość, podpisując pierwszą umowę o współpracy ze studencką organizacją naukową. To wyjątkowe partnerstwo zwiastuje odkrywanie nowych wymiarów w świecie wiedzy akademickiej.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić kolejny kamień milowy w naszej misji wspierania rozwoju akademickiego środowiska. Fundacja Uniwersytetu Opolskiego z dumą podpisała umowę o współpracy z Przewodniczącą Koła Naukowego Rynków Finansowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, Hanną Salerą.

Dr Sabina Wyrwich-Płotka, Prezes Zarządu Fundacji UO oraz Hanna Salera, Przewodnicząca Koła Naukowego Rynków Finansowych WPiA UO

To partnerstwo jest wyrazem naszego zobowiązania do wspierania różnorodnych dziedzin nauki i rozwoju młodych talentów. Koło Naukowe Rynków Finansowych odgrywa kluczową rolę w przyczynianiu się do edukacji i eksploracji obszarów związanych z rynkami finansowymi w Uniwersytecie Opolskim.

Dr Sabina Wyrwich-Płotka, prezes Fundacji Uniwersytetu Opolskiego, wyraża entuzjazm związany z nowym partnerstwem: „Koło Naukowe Rynków Finansowych to dynamiczna grupa młodych ludzi, których praca jest nieoceniona dla rozwijania aktywności studenckiej oraz wiedzy z zakresu finansów. Poprzez to partnerstwo chcemy wspólnie tworzyć platformę do wymiany idei, inspirujących projektów i współpracy naukowej”.

Przewodnicząca Koła, Hanna Salera, dodaje: „To dla nas ogromne wyróżnienie i szansa na jeszcze efektywniejsze zaangażowanie się w badania związane z rynkami finansowymi. Dzięki wsparciu Fundacji będziemy mogli rozszerzyć zakres naszych działań i przyczynić się do wzbogacenia życia naukowego na naszym Wydziale”.

Planujemy wspólne seminaria, warsztaty oraz projekty badawcze, które połączą siły Fundacji UO i Koła Naukowego Rynków Finansowych. Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ już wkrótce podzielimy się konkretnymi inicjatywami i wydarzeniami, które wynikną z tej inspirującej współpracy.

Wspólnie kształtujemy przyszłość nauki w Uniwersytecie Opolskim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *