
Z radością informujemy, że w dniu 12 września 2025 r. została podpisana umowa nr DEP-SSP.615.11.2025 na realizację zadania publicznego „Gala PRIMUS 2025”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.
Wydarzenie ma na celu uhonorowanie najbardziej zaangażowanych, ambitnych i utalentowanych studentów i doktorantów Uniwersytetu Opolskiego.
Wyrażamy szczególne podziękowania dla Pana Szymona Ogłazy – Marszałka Województwa Opolskiego, który objął Galę PRIMUS 2025 honorowym patronatem oraz zapewnił jej realne wsparcie finansowe.
Drodzy Studenci!
To właśnie dla Was tworzymy ten wyjątkowy program. Gala PRIMUS to nie tylko wydarzenie pełne emocji i inspiracji, ale także możliwość otrzymania prestiżowego stypendium PRIMUS.
25 listopada 2025 r. w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego poznamy nowych laureatów – być może to właśnie Ty znajdziesz się w ich gronie i odbierzesz statuetkę PRIMUS!
Ostatnia szansa na zgłoszenie!
Jeśli jesteś studentem, który może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami naukowymi, społecznymi, artystycznymi lub sportowymi – nie zwlekaj!
Zgłoś się już dziś i pokaż swój potencjał!




Dodaj komentarz