, ,

II Konferencja „Nauka-Biznes-Samorząd” w Oleśnie skupiła uwagę na roli sztucznej inteligencji

min czytania

Dzisiaj w MDK w Oleśnie odbyła się II Konferencji „Nauka-Biznes-Samorząd”, która w tym roku skupiała się na roli sztucznej inteligencji w tych dziedzinach. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę zarówno przedsiębiorców, jak i młodzieży z szkół ponadpodstawowych z Olesna.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim współorganizatorom, którzy wnieśli swój wkład w sukces konferencji: PKO Bank Polski – Oddział w Oleśnie, OCRG, UCTWiT oraz MDK w Oleśnie. To ich zaangażowanie i wsparcie sprawiły, że spotkanie to mogło się odbyć.

Wielkie słowa uznania kierujemy również do prelegentów, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas konferencji. Michał Zaremba z firmy MED-EL, Grzegorz Kuliś reprezentujący Weegree, Marcin Szymanek z Uniwersytetu Opolskiego, Jacek Stryczyński z PKO Bank Polski – to dzięki nim uczestnicy mogli poznać różnorodne perspektywy i zastosowania sztucznej inteligencji.

Nie można zapomnieć również o Firmach oraz Kołach Naukowych działających na Uniwersytecie Opolskim, które aktywnie uczestniczyły w Strefie Interakcji, promując innowacje i wymianę wiedzy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i udział w konferencji. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było nie tylko miejscem wymiany myśli, ale także inspiracją do dalszych działań w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *