, ,

Lunch Dobroczynności Fundacji UO: Podsumowanie Wydarzenia

min czytania

Gość specjalny: dr Piotr Stanisławiszyn

Wczoraj, w Hotelu Weneda w Opolu, odbył się wyjątkowy Lunch Dobroczynności zorganizowany przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie zgromadziło liczne grono gości, a głównym tematem spotkania była restrukturyzacja, omówiona przez Dr. Piotra Stanisławiszyna, sędziego Sądu Rejonowego w Opolu. 

Bardzo dziękujemy naszemu Gościowi Specjalnemu, Dr. Piotrowi Stanisławiszynowi, za fascynującą prezentację. Pan Doktor podzielił się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem na temat procesów restrukturyzacji, rzucając światło na różne aspekty i mitologię otaczającą ten temat w biznesie i prawie. Jego prezentacja stała się fundamentem dla głębokich dyskusji. 

Rozmowy skupiły się nie tylko na technicznych aspektach restrukturyzacji, ale także na jej implikacjach społecznych i ekonomicznych. Dzięki obecności wielu profesjonalistów z różnych dziedzin, perspektywa była kompleksowa i bogata.

Podczas Lunchu nie zabrakło również akcentów charytatywnych. Pani Maria Ciołeszyńska przekazała na licytację atrakcyjną ofertę – szkolenie z autoprezentacji. Kwota zebrana z licytacji zostanie przekazana na cele charytatywne Fundacji Uniwersytetu Opolskiego. Bardzo dziękujemy – to gest, który z pewnością przyczyni się do wspierania edukacyjnych inicjatyw Fundacji Uniwersytetu Opolskiego.

Podziękowania należą się również Hotelowi Weneda za doskonałe przygotowanie i poczęstunek w trakcie spotkania. Elegancja i profesjonalizm obsługi z pewnością przyczyniły się do udanej atmosfery lunchu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom dzisiejszego wyjątkowego spotkania w Hotelu Weneda w Opolu. Wasza obecność uczyniła to wydarzenie niezwykle udanym i pełnym inspiracji. 

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie, które odbędzie się 15 marca i poświęcone będzie tematowi ESG. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów w licznej i zainteresowanej grupie, gotowej do kolejnej owocnej dyskusji.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *