, ,

Międzynarodowa Konferencja „Finanse i Nowe Technologie – Aspekty Prawne i Ekonomiczne”: Podsumowanie

min czytania

Po intensywnym czasie spędzonym na dyskusjach, prezentacjach i wymianie wiedzy, I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Finanse i Nowe Technologie – Aspekty Prawne i Ekonomiczne” dobiegła końca. Z satysfakcją możemy ogłosić, że była to wyjątkowa i owocna konferencja, zrzeszająca blisko 200 uczestników zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie, z różnych części świata.

Wydarzenie to, organizowane przez Koło Naukowe Rynków Finansowych UO, Studenckie Koło Naukowe Aurum oraz Stowarzyszenie Prawa Finansowego Aureus, przy wsparciu Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego, przyciągnęło uwagę ekspertów z Polski, Francji, Kanady i innych krajów.

Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność organizatorom za ich zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowaniu konferencji. Ich staranność i determinacja widoczne były na każdym etapie – przed, w trakcie i po wydarzeniu. Dzięki nim uczestnicy mogli cieszyć się wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym konferencji.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszego partnera, Banku Gospodarstwa Krajowego, za ich wsparcie i zaangażowanie w nasze przedsięwzięcie.

Ponadto pragniemy wyrazić uznanie dla wszystkich podmiotów, które udzieliły swojego patronatu naszej konferencji: Adwokaturze Polskiej, Związkowi Banków Polskich, Parkowi Naukowo-Technicznemu w Opolu, Rzecznikowi Finansowemu, firmie Finax, Opolskiej Izbie Gospodarczej, Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu i Opolu, Wydawnictwu C.H. Beck, Monitorowi Prawa Finansowego oraz Radiu Park.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, partnerom i instytucjom za udział oraz zaangażowanie w rozwój dyskusji na temat finansów i nowych technologii. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie przy kolejnych edycjach naszej konferencji, kontynuując naszą owocną współpracę i wymianę wiedzy.

Jako Fundacja jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że mogliśmy być częścią tej inspirującej konferencji. Nie możemy się już doczekać kolejnych inicjatyw i wydarzeń, które przyczynią się do dalszego rozwoju obszaru finansów i technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *