
Miło nam poinformować, że ukazał się najnowszy newsletter firmy Fair Play, która jest oficjalnym partnerem 2. Opolskiego Kongresu ESG. W tym wydaniu znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat samego Kongresu, planowanych paneli dyskusyjnych oraz udziału Fundacji w wydarzeniu.
Zachęcamy do lektury i śledzenia kolejnych aktualności – zarówno na stronie Fundacji, jak i w komunikatach naszego partnera.
👉 Link do newslettera autorstwa firmy Fair Play: Najświeższe informacje! Newsletter maj 2025 – Przedsiębiorstwo Fair Play
Dziękujemy firmie Fair Play za wsparcie i wspólne działania na rzecz wartości, które przyświecają Opolskiemu Kongresowi.




Dodaj komentarz