, , , , ,

Nowy newsletter firmy Fair Play – wszystko o 2. Opolskim Kongresie

min czytania

Miło nam poinformować, że ukazał się najnowszy newsletter firmy Fair Play, która jest oficjalnym partnerem 2. Opolskiego Kongresu ESG. W tym wydaniu znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat samego Kongresu, planowanych paneli dyskusyjnych oraz udziału Fundacji w wydarzeniu.

Zachęcamy do lektury i śledzenia kolejnych aktualności – zarówno na stronie Fundacji, jak i w komunikatach naszego partnera.

👉 Link do newslettera autorstwa firmy Fair Play: Najświeższe informacje! Newsletter maj 2025 – Przedsiębiorstwo Fair Play

Dziękujemy firmie Fair Play za wsparcie i wspólne działania na rzecz wartości, które przyświecają Opolskiemu Kongresowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×