,

Przekaż 1,5% Podatku dla Fundacji Uniwersytetu Opolskiego

Źródło: pexels.com

Drodzy Przyjaciele Edukacji!

Nadszedł czas, abyśmy wspólnie wsparli rozwój edukacji, nauki i kultury w naszym regionie. Fundacja Uniwersytetu Opolskiego stoi przed nami jako niezwykła szansa na kształtowanie przyszłości naszej społeczności poprzez wsparcie działań dydaktycznych, oświatowych, naukowych, społecznych, informacyjnych i kulturalnych.

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego powstała z myślą o wspieraniu rozwoju studentów Uniwersytetu Opolskiego i propagowaniu wartości edukacyjnych. Jej cele obejmują:

1. Wspieranie działalności dydaktycznej: Poprawa warunków nauki i nauczania dla studentów oraz rozwój nowoczesnych metod edukacyjnych.
  2. Ochrona dóbr kultury i sztuki: Zachowanie dziedzictwa kulturowego naszego regionu oraz promowanie sztuki i kultury.
  3. Zbliżenie środowiska akademickiego z otoczeniem społeczno-gospodarczym: Kreowanie współpracy pomiędzy uczelnią a lokalnym biznesem, co przyczynia się do rozwoju gospodarczego.
  4. Rozwój i poprawa jakości oraz efektywności systemu kształcenia i nauki: Inwestycje w nowoczesne technologie edukacyjne, dostosowane do współczesnych potrzeb rynku pracy.

Jak możemy okazać wsparcie? Wystarczy, że przy rozliczaniu podatku dochodowego przekierujesz 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Uniwersytetu Opolskiego. To niewielki gest, który może mieć ogromny wpływ na rozwój edukacji i kultury w naszym regionie. Każdy grosz, który trafi do Fundacji, zostanie przeznaczony na projekty i inicjatywy mające na celu wspieranie społeczności akademickiej oraz propagowanie wiedzy i kultury.

Podczas rozliczania podatku, w formularzu „KRS” wpisz numer KRS Fundacji Uniwersytetu Opolskiego: 0000270261, a w rubryce „cel szczegółowy” wpisz „Fundacja Uniwersytetu Opolskiego 14226„.

Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość poprzez wsparcie edukacji i rozwoju społecznego!

Dziękujemy za Waszą hojność i zaangażowanie!

Wspólnie możemy więcej!