Szanowni Państwo,
Już za kilka dni widzimy się na Opolskim Kongresie ESG Fundacji Uniwersytetu Opolskiego. Tymczasem, z przyjemnością przedstawiamy wszystkich prelegentów i prelegentki.
I. Wykład inauguracyjny
Wykład inauguracyjny pt. „Przyszłość ESG w Polsce” poprowadzi Joanna Maraszek – Plan Be Eco.

II. Panel dyskusyjny
Panel dyskusyjny pt. „Wyzwania i szanse dla województwa opolskiego i regionów w Polsce w kontekście ESG”:
- Moderatorka: Beata Tylman-Nowakowska (Warsaw Stock Exchange (GPW))
- Prelegenci:
- Ewa Palarczyk – Synergist
- Piotr Dancewicz – Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska
- Łukasz Krechowiecki – TOP FARMS GŁUBCZYCE
- prof. dr hab. inż. Jarosław Mamala – Park Naukowo-Technologiczny w Opolu
- Agnieszka Kossakowska FCCA – STEGU
- Marcin Dworak – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

III. Sekcje tematyczne
Budownictwo
- Moderatorzy:
- Daniel Szewczuk – Green Climate Dekarbonizacja i Technologia
- Damian Kołakowski – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
- Prelegenci:
- Magdalena Wojtas – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC
- Damian Kołakowski – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
- dr inż. Magdalena Śliwa – Urząd Miasta Opola
- dr inż. Dariusz Suszanowicz – Instytut Inżynierii Środowiska i Biotechnologii, Uniwersytet Opolski

Przemysł
- Moderatorzy:
- Marcin Dworak – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
- dr Radosław Gajewski – Uniwersytet WSB Merito Toruń
- Prelegenci:
- Agnieszka Brejdak – Fundacja ECOLOOP
- Marta Mikiewicz – 2Bsustain
- dr Radosław Gajewski – Uniwersytet WSB Merito Toruń
- dr hab. Adam Sadowski – Uniwersytet Łódzki, Centrum Zarządzania Operacjami i Sieciami Wartości
- Jonasz Szczeniowski – Green Climate Dekarbonizacja i Technologia

Rolnictwo
- Moderatorka: dr Agnieszka Majer – Agencja Wspierania Ochrony Środowiska
- Prelegenci:
- Łukasz Krechowiecki – TOP FARMS GŁUBCZYCE
- Zbigniew Kawalec – QZ Solutions
- dr hab. Tomasz Ciesielczuk – Instytut Inżynierii Środowiska i Biotechnologii, Uniwersytet Opolski

Energetyka
- Moderator: prof. dr hab. inż. Waldemar Skomudek – Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie
- Prelegenci:
- dr inż. Maciej Sołtysik – WĘGLOKOKS ENERGIA / Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej
- Ewa Palarczyk – Synergist
- mec. Daniel Borkowski – LP Legal Partner

IV. Panel „Zielone finanse”
- Moderatorka: Magdalena Karwacka – PKO Bank Polski
- Prelegenci:
- Beata Tylman-Nowakowska – Warsaw Stock Exchange (GPW)
- Aleksandra Drescher – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu
- Gabriela Twarowska – PKO Bank Polski
- Mateusz Skubiński – PKO Bank Polski

V. Warsztaty praktyczne
- Klaudia Borys – Forum Odpowiedzialnego Biznesu
- Marcin Zająkała – Advalue Engaged
- Jonasz Szczeniowski – Green Climate Dekarbonizacja i Technologia

Podsumowując, prelegenci i prelegentki Opolskiego Kongresu ESG to eksperci w swoich dziedzinach, którzy zapewnią wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału. My już nie możemy się doczekać, aby wspólnie zgłębiać tematykę zrównoważonego rozwoju!




Dodaj komentarz