, ,

Opolski Kongres ESG Fundacji UO – przedstawiamy prelegentów!

min czytania

Szanowni Państwo,

Już za kilka dni widzimy się na Opolskim Kongresie ESG Fundacji Uniwersytetu Opolskiego. Tymczasem, z przyjemnością przedstawiamy wszystkich prelegentów i prelegentki.

I. Wykład inauguracyjny

Wykład inauguracyjny pt. „Przyszłość ESG w Polsce” poprowadzi Joanna Maraszek – Plan Be Eco.

II. Panel dyskusyjny

Panel dyskusyjny pt. „Wyzwania i szanse dla województwa opolskiego i regionów w Polsce w kontekście ESG”:

  • Moderatorka: Beata Tylman-Nowakowska (Warsaw Stock Exchange (GPW))
  • Prelegenci:
  • Ewa Palarczyk – Synergist
  • Piotr Dancewicz – Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska
  • Łukasz Krechowiecki – TOP FARMS GŁUBCZYCE
  • prof. dr hab. inż. Jarosław Mamala – Park Naukowo-Technologiczny w Opolu
  • Agnieszka Kossakowska FCCA – STEGU
  • Marcin Dworak – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

III. Sekcje tematyczne

Budownictwo

  • Moderatorzy:
  • Daniel Szewczuk – Green Climate Dekarbonizacja i Technologia
  • Damian Kołakowski – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
  • Prelegenci:
  • Magdalena Wojtas – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC
  • Damian Kołakowski – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
  • dr inż. Magdalena Śliwa – Urząd Miasta Opola
  • dr inż. Dariusz Suszanowicz – Instytut Inżynierii Środowiska i Biotechnologii, Uniwersytet Opolski

Przemysł

  • Moderatorzy:
  • Marcin Dworak – GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
  • dr Radosław Gajewski – Uniwersytet WSB Merito Toruń
  • Prelegenci:
  • Agnieszka Brejdak – Fundacja ECOLOOP
  • Marta Mikiewicz – 2Bsustain
  • dr Radosław Gajewski – Uniwersytet WSB Merito Toruń
  • dr hab. Adam Sadowski – Uniwersytet Łódzki, Centrum Zarządzania Operacjami i Sieciami Wartości
  • Jonasz Szczeniowski – Green Climate Dekarbonizacja i Technologia

Rolnictwo

  • Moderatorka: dr Agnieszka Majer – Agencja Wspierania Ochrony Środowiska
  • Prelegenci:
  • Łukasz Krechowiecki – TOP FARMS GŁUBCZYCE
  • Zbigniew Kawalec – QZ Solutions
  • dr hab. Tomasz Ciesielczuk – Instytut Inżynierii Środowiska i Biotechnologii, Uniwersytet Opolski

Energetyka

  • Moderator: prof. dr hab. inż. Waldemar Skomudek – Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie
  • Prelegenci:
  • dr inż. Maciej Sołtysik – WĘGLOKOKS ENERGIA / Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej
  • Ewa Palarczyk – Synergist
  • mec. Daniel Borkowski – LP Legal Partner

IV. Panel „Zielone finanse”

  • Moderatorka: Magdalena Karwacka – PKO Bank Polski
  • Prelegenci:
  • Beata Tylman-Nowakowska – Warsaw Stock Exchange (GPW)
  • Aleksandra Drescher – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu
  • Gabriela Twarowska – PKO Bank Polski
  • Mateusz Skubiński – PKO Bank Polski

V. Warsztaty praktyczne

  • Klaudia Borys – Forum Odpowiedzialnego Biznesu
  • Marcin Zająkała – Advalue Engaged
  • Jonasz Szczeniowski – Green Climate Dekarbonizacja i Technologia

Podsumowując, prelegenci i prelegentki Opolskiego Kongresu ESG to eksperci w swoich dziedzinach, którzy zapewnią wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału. My już nie możemy się doczekać, aby wspólnie zgłębiać tematykę zrównoważonego rozwoju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×