, ,

Opolski Kongres ESG – wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów w zrównoważonym rozwoju

min czytania

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Opolskim Kongresie ESG, który odbędzie się 20 czerwca 2024 roku w malowniczym otoczeniu Zamku w Mosznej. To wyjątkowe wydarzenie będzie stanowić forum poświęcone kluczowym zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem w kontekście kryteriów ESG (Environmental, Social, Governance).

Opolski Kongres ESG skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców, samorządowców oraz inwestorów zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju i wdrażania zasad ESG w swoich organizacjach. Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów i wyzwań w obszarze ESG, wypracowania strategii wdrażania tych zasad, a także nawiązania cennych kontaktów z liderami biznesu i ekspertami w dziedzinie ESG.

W programie Kongresu znajdą się liczne wystąpienia prelegentów mających na co dzień styczność ze środowiskiem ESG. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, dobrymi praktykami oraz wyzwaniami stojącymi przed organizacjami dążącymi do zrównoważonego rozwoju.

Organizacja tak ważnego wydarzenia nie byłaby możliwa bez wsparcia i pomocy naszych Partnerów oraz Patronów Honorowych i Medialnych. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym instytucjom i firmom za okazane zaufanie i współpracę. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszego Diamentowego Partnera – PKO Banku Polskiego.

Partnerzy: DOKTORVOLT, Eltrans Hyundai, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Adametz, Green Climate, Gtv Bus, Synergist, Fundacja Park, Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy, Fundacja Human Doc, Fundacja ECOLOOP, 2BSustain, Hard Beans, Grupa Chwaliński.

Patronaty: Prezydent Miasta Opola, Marszałek Województwa Opolskiego, Rektor Uniwersytetu Opolskiego, Gmina Ujazd, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Fundacja Rozwoju Śląska, Opolska Izba Gospodarcza, MaxPro, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Patronaty Medialne: Radio Park, Radio Opole, Radio Doxa, NTO, Gazeta Opolska, TVP3 Opole.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu! Zarejestruj się skanując kod QR dostępny na plakacie lub klikając w LINK.

Dodatkowo, zachęcamy do skorzystania z opcji „Zielonego transportu”, który dzięki GTV BUS zapewni nam transport niskoemisyjnym busem z Opola do Mosznej i z powrotem.

Co więcej, dla chętnych jest możliwość skorzystania z 10% zniżki na nocleg w Zamku w Mosznej – rejestracji należy dokonać telefonicznie . 

Opolski Kongres ESG to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów w obszarze zrównoważonego rozwoju. Nie przegapcie tej szansy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *