Z radością informujemy, że Pani Joanna Raźniewska, Opolska Kurator Oświaty objęła honorowym patronatem III Konferencję „Nauka – Biznes – Samorząd”, organizowaną przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego, PKO Bank Polski Oddział w Oleśnie, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UO, Miejski Dom Kultury w Oleśnie. Patronat honorowy Pani Kurator to wyraz uznania dla znaczenia konferencji, której celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami trzech kluczowych sektorów: nauki, biznesu oraz samorządu. Obecność Kuratora Oświaty na konferencji podkreśla wagę współpracy między edukacją a światem biznesu i samorządu w kontekście rozwijania kompetencji przyszłości.
Opolska Kurator Oświaty poprowadzi debatę na temat kompetencji przyszłości.
Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Raźniewskiej za objęcie konferencji patronatem i zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.





Dodaj komentarz