, ,

Podpisaliśmy umowę na realizację projektu „ART-y na stół”

min czytania

Z radością informujemy, że Fundacja podpisała umowę z Prezydentem Miasta Opola na realizację zadania publicznego w ramach otwartego konkursu ofert (umowa nr CDO-ROP.525.10.2025).

Projekt „ART-y na stół”

Kierujemy go do studentek i studentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, aby wesprzeć ich w rozwijaniu kompetencji niezbędnych do świadomego i aktywnego uczestnictwa w rynku sztuki.

Cel projektu:

organizacja dwóch warsztatów z udziałem ekspertów z zakresu prawa, podatków i przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym,
– przekazanie praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania artysty w przestrzeni zawodowej,
– wspieranie młodych twórców w budowaniu marki osobistej, zarządzaniu swoją działalnością oraz podejmowaniu świadomych decyzji prawno-finansowych.

Projekt ma charakter edukacyjno-praktyczny i odpowiada na realne potrzeby młodych artystów z Opola, którzy chcą połączyć pasję twórczą z przedsiębiorczością.

Dziękujemy Miastu Opole za zaufanie i wsparcie tej inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×