




Za nami III Konferencja Nauka-Biznes-Samorząd (Olesno, 26.03.2025 r.) , która zgromadziła przedstawicieli świata akademickiego, przedsiębiorców, samorządowców oraz uczniów szkół średnich, by wspólnie dyskutować o kompetencjach przyszłości. Wydarzenie, współorganizowane przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego, PKO Bank Polski oddział w Oleśnie, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Transfer Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego oraz Miejski Dom Kultury w Oleśnie, stało się przestrzenią do wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk, które mają kluczowe znaczenie dla kształtowania nowoczesnego rynku pracy i systemu edukacji.
Dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy podzielili się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami, współorganizatorom za zaangażowanie, które pokazuje, jak ważne jest wspólne działanie na rzecz rozwoju edukacji i gospodarki.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Joanny Raźniewskiej Opolskiej Kurator Oświaty za zaangażowanie i wsparcie merytoryczne, które przyczyniło się do owocnej debaty na temat wyzwań i kierunków rozwoju kompetencji przyszłości oraz ich roli w kształceniu młodego pokolenia .
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji za aktywność i zaangażowanie!
Do zobaczenia na kolejnych edycjach!




Dodaj komentarz