, ,

Prezes Fundacji UO promuje Opolski Kongres ESG w Radiu Opole

min czytania

dr Sabina Wyrwich – Płotka w Radio Opole – źródło: radio.opole.pl

Dr Sabina Wyrwich-Płotka, Prezes Fundacji Uniwersytetu Opolskiego, gościła w Radiu Opole, gdzie opowiedziała o nadchodzącym Opolskim Kongresie ESG. To kluczowe wydarzenie dla propagowania zrównoważonego rozwoju w regionie odbędzie się 20 czerwca br. w malowniczym Zamku w Mosznej.

Celem Opolskiego Kongresu ESG jest stworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich interesariuszy zrównoważonego rozwoju w województwie opolskim i regionie. Wydarzenie zgromadzi kluczowych aktorów biznesowych, ekspertów oraz przedstawicieli administracji publicznej i organizacji pozarządowych.

Pani Prezes podkreśliła, że Kongres będzie istotny dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości czy branży. Zrównoważony rozwój i wdrażanie zasad ESG (Environmental, Social, and Governance) to wyzwania, przed którymi stają współczesne firmy.

Opolski Kongres ESG odbędzie się pod patronatem Radia Opole, które aktywnie wspiera inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju w regionie. Audycja z udziałem Prezes Fundacji UO, w której opowiedziała o szczegółach tego wydarzenia, jest dostępna pod LINKIEM. Zachęcamy do odsłuchania, by dowiedzieć się o szczegółach wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *