, ,

Program stypendialny PRIMUS pod patronatem Jego Magnificencji Rektora UO

min czytania

Jego Magnificencja Rektor UO podczas inauguracji roku akademickiego 2023/2024 – fot. Sylwester Koral

Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić, że Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Opolskiego, prof. Marek Masnyk, objął swoim patronatem honorowym nasz nowy program stypendialny „Primus”. To wyjątkowe wyróżnienie dodaje blasku i znaczenia inicjatywie, która już za kilka miesięcy wesprze wybitnych studentów Uniwersytetu Opolskiego w ich drodze ku wiedzy, osiąganiu kolejnych szczytów i realizacji celów.

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego będzie realizowała program stypendialny „Primus”, który jest jednym z najważniejszych działań, mających na celu wspieranie zdolnej młodzieży. Dzięki hojności naszych darczyńców oraz zaangażowaniu naszej społeczności akademickiej, możemy oferować wsparcie finansowe, które umożliwia naszym studentom skupienie się na nauce i rozwijaniu swojego potencjału.

Zapatrzeni w przyszłość, pragniemy zapewnić, że żaden utalentowany student nie musi rezygnować z marzeń z powodu ograniczeń finansowych. Program „Primus” to symbol naszego zobowiązania wobec młodych umysłów, które są przyszłością naszego kraju i świata.

Z radością witamy Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Opolskiego, prof. Marka Masnyka, jako patrona honorowego programu „Primus”. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu ważnemu Patronowi program ten będzie kwitnąć, pomagając coraz większej liczbie zdolnych studentów w osiągnięciu ich celów.

Zachęcamy wszystkich, którzy podzielają naszą wizję, do dołączenia do naszego wysiłku. Darczyńcy, mentorzy i wszyscy entuzjaści edukacji są serdecznie zapraszani do wsparcia programu „Primus”. Wasza hojność i wsparcie są kluczowe dla sukcesu naszych studentów.

W imieniu Fundacji Uniwersytetu Opolskiego, serdecznie dziękujemy Jego Magnificencji Rektorowi za Jego nieocenione wsparcie oraz wszystkim naszym darczyńcom za ich hojność i wiarę w naszą misję. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszych studentów i przyczyniamy się do realizacji ich coraz śmielszych planów.

Jedna odpowiedź do „Program stypendialny PRIMUS pod patronatem Jego Magnificencji Rektora UO”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *