
Z radością informujemy, że redakcja „Opolska” objęła patronatem medialnym II Opolski Kongres ESG, który odbędzie się w dniach 12–13 czerwca 2025 roku w Zamku Moszna.
Serdecznie dziękujemy za zaufanie, wsparcie oraz dołączenie do grona instytucji promujących odpowiedzialny rozwój, innowacje i wartości ESG (Environmental, Social, Governance) w naszym regionie.
Wierzymy, że dzięki obecności mediów takich jak „Opolska”, idee zrównoważonego rozwoju, dobrego zarządzania i odpowiedzialności społecznej trafią do szerokiego grona odbiorców – zarówno ekspertów, jak i mieszkańców województwa opolskiego, którym bliska jest przyszłość naszego otoczenia.
Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://fundacjauo.pl/ii-opolski-kongres-esg/




Dodaj komentarz