,

Sesja w toku – powodzenia dla studentów i doktorantów UO

min czytania

Drodzy Studenci i Doktoranci Uniwersytet Opolski,

życzymy Wam powodzenia podczas sesji egzaminacyjnej! Niech zdobyta wiedza procentuje, stres omija szerokim łukiem, a wyniki egzaminów przynoszą satysfakcję i poczucie dobrze wykonanej pracy.

Przypominamy, że dobre wyniki to jedna z przepustek do stypendium PRIMUS, ale przy ocenie wniosków liczy się także Wasze zaangażowanie poza salą wykładową:

  • udział w inicjatywach uczelnianych,
  • aktywność w kołach naukowych,
  • projekty społeczne i wolontariat,
  • działania pozauczelniane, które pokazują pasję i sprawczość.

Nauka + aktywność = realna przewaga

Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy sukcesów na egzaminach. Do zobaczenia przy kolejnych inicjatywach Fundacja Uniwersytetu Opolskiego i Uniwersytet Opolski!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×