
Drodzy Studenci i Doktoranci Uniwersytet Opolski,
życzymy Wam powodzenia podczas sesji egzaminacyjnej! Niech zdobyta wiedza procentuje, stres omija szerokim łukiem, a wyniki egzaminów przynoszą satysfakcję i poczucie dobrze wykonanej pracy.
Przypominamy, że dobre wyniki to jedna z przepustek do stypendium PRIMUS, ale przy ocenie wniosków liczy się także Wasze zaangażowanie poza salą wykładową:
- udział w inicjatywach uczelnianych,
- aktywność w kołach naukowych,
- projekty społeczne i wolontariat,
- działania pozauczelniane, które pokazują pasję i sprawczość.
Nauka + aktywność = realna przewaga
Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy sukcesów na egzaminach. Do zobaczenia przy kolejnych inicjatywach Fundacja Uniwersytetu Opolskiego i Uniwersytet Opolski!




Dodaj komentarz