
Z dumą informujemy, że Śląskie Forum Nauki zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego.
To dla nas ogromny zaszczyt oraz wyjątkowy wyraz uznania dla pracy młodych naukowców, którzy poprzez wiedzę, innowacje i zaangażowanie chcą realnie wpływać na otaczający nas świat.
Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie.
Wierzymy, że dzięki wspólnej inicjatywie możemy tworzyć przestrzeń dla otwartego i inspirującego dialogu między nauką a społeczeństwem – zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym.




Dodaj komentarz