, ,

Studenci UO zwiedzili fabrykę Volkswagen Poznań

min czytania

26 października 2023 roku odbył się wyjazd studentów kierunku Logistyka na Uniwersytecie Opolskim do fabryki Volkswagena w Poznaniu, zorganizowany przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego.

Wyjazd był dla studentów cenną lekcją z zakresu zarządzania i marketingu. Studenci mieli okazję zobaczyć na własne oczy proces produkcji samochodów, poznać wyzwania i perspektywy rozwoju firmy Volkswagen Poznań, a także poznać pracowników firmy.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie organizacyjne udzielone przez Dziekana Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego oraz zapewnienie przejazdu studentów niezawodnemu przewoźnikowi GTV BUS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×