
Serdecznie zapraszamy do odsłuchania zapisu debaty „Nowe technologie w służbie smart city. Wyzwania, możliwości i kierunki rozwoju”, która odbyła się podczas II Opolskiego Kongresu ESG w malowniczym Zamku w Mosznej.
To niezwykle ważna i aktualna rozmowa o tym, jak nowoczesne technologie wpływają na rozwój miast, wspierają realizację celów zrównoważonego rozwoju oraz przyczyniają się do budowy inteligentnych, przyjaznych i efektywnych przestrzeni miejskich.
W debacie udział wzięli:
Małgorzata Stelnicka – Zastępczyni Prezydenta Miasta Opola,
Prof. dr hab. Sabina Kauf – Uniwersytet Opolski,
Dr Sabina Baraniewicz-Kotasińska – Uniwersytet Opolski,
Sławomir Milewski – Netconcept.
Debatę moderował Marcin Dworak – Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.
Dyskusja porusza takie tematy jak cyfrowa transformacja miast, wykorzystanie danych, odpowiedzialność społeczna technologii oraz nowe modele współpracy pomiędzy administracją, nauką i biznesem.
Nagranie z debaty jest dostępne na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=WEYgipBk5kg




Dodaj komentarz