,

Wspólna ścieżka DoktorVolt z Fundacją UO w Stypendium Primus

min czytania

Prezes Fundacji UO dr Sabina Wyrwich-Płotka wraz z właścicielem przedsiębiorstwa DoktorVolt Zbiginiewem Maleska


W sercu innowacji i wspólnego zaangażowania dla przyszłości, firma DoktorVolt łączy siły z Fundacją Uniwersytetu Opolskiego, aby rzeźbić szlak dla wybitnych umysłów. To nie tylko partnerstwo, to manifestacja wspólnego dążenia do rozwoju edukacyjnego, czego rezultatem będzie Stypendium Primus – dla młodych liderów.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić nowe i inspirujące partnerstwo pomiędzy Fundacją Uniwersytetu Opolskiego a firmą DoktorVolt. Współpraca jest ukoronowaniem wspólnego zaangażowania w rozwój dydaktyki oraz wsparcia najzdolniejszych studentów.

W kontekście tej współpracy, DoktorVolt zobowiązał się do udzielenia wsparcia finansowego w ramach stypendium Primus, które będzie dostępne dla wyróżniających się studentów Uniwersytetu Opolskiego. Stypendium Primus ma na celu nagradzanie i wspieranie tych, którzy wykazują się nie tylko doskonałymi wynikami w nauce, ale również zaangażowaniem społecznym i pasją do dążenia do wybitności.

Prezes Fundacji UO dr Sabina Wyrwich-Płotka wraz z właścicielem przedsiębiorstwa DoktorVolt Zbigniewem Maleską.

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego działa na rzecz rozwijania potencjału młodych ludzi, umożliwiając im dostęp do lepszych warunków rozwoju i i wspierając w dążeniu do osiągnięcia ambitnych celów. Współpraca z DoktorVoltem to kolejny krok ku zapewnieniu studentom najlepszych możliwości rozwoju.

Jednym z głównych celów tej inicjatywy jest nie tylko finansowe wsparcie stypendialne, ale także stworzenie platformy dla wymiany wiedzy i doświadczeń między studentami a przedstawicielami DoktorVolta. Ta symbioza pozwoli na integrację teorii z praktyką, co jest kluczowym elementem przygotowania młodych ludzi do wyzwań zawodowych.

Prezes Fundacji Uniwersytetu Opolskiego podkreśliła wagę tej współpracy: „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie DoktorVolt za zaangażowanie w rozwój naszych studentów. Wierzymy, że to partnerstwo przyniesie owocne rezultaty i pozwoli młodym umysłom rozkwitnąć w różnorodnych dziedzinach nauki i życia.”

DoktorVolt widzi w tej współpracy możliwość nie tylko inwestycji w najlepszych, ale także w kształtowanie przyszłych liderów.

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Uniwersytecie Opolskim i korzystaniem ze stypendium Primus zachęcamy do śledzenia kolejnych informacji na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której talent i zaangażowanie spotykają się z nowoczesnym podejściem do rozwoju. To dopiero początek fascynującej podróży, którą razem będziemy kontynuować, dążąc do osiągnięcia wyjątkowych celów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *