,

Nowa Era Współpracy: Fundacja UO i NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

min czytania

Źródło: pexels.com

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego z dumą ogłasza, iż 18 stycznia 2024 roku nawiązano współpracę z firmą Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu w ramach prestiżowego Programu Stypendialnego PRIMUS. To partnerskie przedsięwzięcie otwiera nowe perspektywy łącząc świat nauki z praktyką biznesu i tworząc warunki do wspólnego rozwoju.

Program Stypendialny PRIMUS, realizowany przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego, stanowi innowacyjną platformę wspierającą rozwój młodych talentów akademickich. Program ten kieruje się ideą dostarczania wsparcia finansowego i możliwości praktycznego doświadczenia dla studentów o wybitnych osiągnięciach.

Firma Nutricia, jako partner Programu PRIMUS, zobowiązuje się wspierać młodych adeptów w ich drodze do osiągnięcia wybitnych rezultatów naukowych. Firma ta, będąca liderem w dziedzinie żywienia klinicznego, widzi w edukacji kluczowy element budowania przyszłości oraz rozwijania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie zdrowia i żywienia.

Współpraca Fundacji Uniwersytetu Opolskiego z firmą Nutricia to kolejny krok w budowaniu mostów pomiędzy światem edukacji a biznesem. To inwestycja w przyszłość, która przyniesie korzyści zarówno studentom, jak i partnerowi biznesowemu, przyczyniając się do wzrostu potencjału i innowacyjności obu stron.

Bardzo dziękujemy za wsparcie. 

Wspólnie możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *