
Zapraszamy na wyjątkową wystawę „Dyplomy 2025”!
To coroczne święto sztuki, kreatywności i pracy studentek i studentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.
Na wystawie zaprezentowane będą prace dyplomowe osób absolwenckich studiów licencjackich i magisterskich – powstałe w pracowniach malarstwa, grafiki, fotografii, multimediów, rzeźby i projektowania.
Wernisaż odbędzie się 4 lipca o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Współczesnej, którym wspólnie przejście do ZPAP.
Z pracami można się zapoznać w:
- Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu, pl. Teatralny 12, w terminie 5–27 lipca 2025r.,
- Galerii ZPAP Pierwsze Piętro, ul. Krakowska 1, w terminie 5–23 lipca 2025 r.




Dodaj komentarz