, ,

Zaproszenie: Logistyka a odpady kuchenne w gospodarce o obiegu zamkniętym

min czytania

Z przyjemnością zapraszamy na wydarzenie pt. „Rola odpadów kuchennych w gospodarce o obiegu zamkniętym i gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla Logistyka?” prowadzone przez Damiana Kołakowskiego, Zastępcę Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Środowiska w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Data: 14 listopada 2023 r. (wtorek)
Godzina: 11:00
Miejsce: Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego, ul. Ozimska 46a, Opole, Aula nr 23

Czym jest gospodarka o obiegu zamkniętym? Jakie miejsce zajmują odpady kuchenne w tym procesie? Jak logistyka może przyczynić się do efektywnego zarządzania odpadami? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas wyjątkowego wydarzenia, które pozwoli nam zgłębić temat odpadów kuchennych i ich roli w nowoczesnej, zrównoważonej gospodarce.

Spotkanie będzie nie tylko okazją do poszerzenia swojej wiedzy na ten temat, ale także do wymiany doświadczeń i poglądów z innymi pasjonatami ekologii, nauki oraz logistyki. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracownikiem naukowym czy przedstawicielem branży, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Organizatorami spotkania są Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego oraz Fundacja Uniwersytetu Opolskiego. Liczymy na Twoją obecność i aktywny udział w dyskusji.

Zapewniamy inspirujące prelekcje, ciekawe pytania i owocne dyskusje. Nie przegap tej okazji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *