, ,

Zaproszenie na 3. Konferencję „Nauka-Biznes-Samorząd”

min czytania

Fundacja Uniwersytetu Opolskiego zaprasza do wzięcia udziału w konferencji, która odbędzie się 26 marca 2025r. w Oleśnie. Wydarzenie pt. „Nauka – Biznes – Samorząd” ma na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów między przedstawicielami trzech kluczowych sektorów – nauki, biznesu oraz samorządu. Tematem wiodącym konferencji są kompetencje przyszłości. Debatę poprowadzi Pani Joanna Rażniewska, Opolska Kurator Oświaty.

Rejestracja: Zachęcamy do rejestracji na konferencję poprzez naszą stronę internetową https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYNVqS_Q-JoPk3NJiT02LSvX95c4doTS9VL37G75FoQUpYUA/viewform?usp=dialog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×