, ,

Zaproszenie na Lunch Dobroczynności z Ekspertką – dr Anną Grygiel-Tomaszewską

min czytania

Gość specjalny: dr Anna Grygiel – Tomaszewska


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy na wyjątkowy Lunch Dobroczynności, organizowany przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego, który odbędzie się 15 marca 2024 roku o godzinie 12:00 w Hotelu Weneda w Opolu.

Gość specjalny tego wydarzenia to dr Anna Grygiel-Tomaszewska – wybitna ekspertka w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i finansów. Zajmuje stanowisko doradcy strategicznego oraz specjalisty ds. zrównoważonego rozwoju. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener biznesu i pracownik naukowy. Jest członkiem-założycielem oraz członkiem Rady Programowej POLSIF – organizacji promującej standardy ESG w inwestowaniu.

Ponadto, dr Grygiel-Tomaszewska jest twórczynią i kierownikiem studiów podyplomowych „Strategiczna transformacja ESG w przedsiębiorstwie” w Szkole Głównej Handlowej (SGH). Pełni rolę mentorki w Akademii Liderek ESG prowadzonej przez Fundację im. Lesława Pagi oraz jest współtwórczynią i trenerką w programie certyfikacyjnym EFPA ESG Advisor.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe spotkanie z wybitną ekspertką, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat „Zrozumieć ESG – Znaczenie i Wpływ na Biznes”.

Podczas lunchu odbędzie się licytacja, a zebrane środki zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji UO.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Aby wziąć udział, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez skanowanie kodu QR dostępnego na plakacie lub za pośrednictwem dostępnego LINKU.

Liczymy na Państwa obecność, aby wspólnie zgłębić tajniki zrównoważonego rozwoju i jego wpływu na dzisiejszy biznes.

Do zobaczenia na Lunchu!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *