, ,

Zaproszenie na Lunch Dobroczynności Fundacji UO z Gościem Specjalnym – dr Piotrem Stanisławiszynem

min czytania

Źródło: pexels.com

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić na prestiżowy Lunch Dobroczynności, organizowany przez Fundację Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie odbędzie się 26 lutego 2024 roku o godzinie 9:00 w Hotelu Weneda w centrum Opola.

Będzie niezwykle wyjątkowe wydarzenie, ponieważ naszym gościem specjalnym będzie dr Piotr Stanisławiszyn – ceniony ekspert w dziedzinie prawa finansowego, absolwent renomowanych uczelni, m.in. Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu. Jego imponujące osiągnięcia obejmują pracę naukową na Uniwersytecie Opolskim od 2004 roku, gdzie pełnił funkcję adiunkta, a także Kierownika Zakładu Prawa Finansowego w latach 2007–2019. Obecnie jest adiunktem i Kierownikiem w Katedrze Prawa Gospodarczego i Finansowego na tym uniwersytecie.

Dodatkowo, dr Stanisławiszyn jest doświadczonym sędzią sądu rejonowego, laureatem prestiżowych konkursów naukowych, stypendystą Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, a także współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia Prawa Finansowego „Aureus” w Opolu. Jego aktywność obejmuje także udział w licznych konferencjach naukowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, a liczba jego publikacji przekracza imponującą liczbę 100.

Podczas tego wyjątkowego spotkania dr Piotr Stanisławiszyn podzieli się swoją bogatą wiedzą na temat restrukturyzacji przedsiębiorstw, rozwiewając jednocześnie mitów związanych z tym tematem. To niezwykle istotne zagadnienie w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, a prezentacja dr Stanisławiszyna na pewno dostarczy wartościowych spostrzeżeń dla przedsiębiorców, menedżerów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką finansów i prawa gospodarczego.

Lunch to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Spotkacie Państwo przedsiębiorców, akademików oraz przedstawicieli świata nauki, co z pewnością przyczyni się do rozwoju Waszej sieci kontaktów. Nasz gość specjalny podzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat zarządzania w biznesie, innowacji oraz strategii rozwoju. Jego prelekcja zapewni uczestnikom cenne spojrzenie na współczesne wyzwania biznesowe. Co więcej, wzięcie udziału w tym wydarzeniu to jednocześnie wsparcie dla działań Fundacji, która angażuje się w rozwój edukacyjny oraz badawczy Uniwersytetu Opolskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże wymaga uprzedniej rejestracji uczestnika skanując kod QR na plakacie lub poprzez LINK.

Mamy nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze zaproszenie i dołączycie do naszego wyjątkowego Lunchu Dobroczynności. Czekamy na wspólne doświadczenie inspirujących rozmów, nowych znajomości i ciekawych refleksji.

Wspólnie możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *