
- wydarzenie już minęło.
X-mas – Ogólnopolskie Akademickie Spotkanie Radiologiczne w Opolu”
13 grudnia 2025 o 09:00 – 15:00
Aula B w Budynku
Dydaktycznym Uniwersytetu Opolskiego, ul. Oleska 48
Wydarzenie organizowane przez SKN Diagnostyki Obrazowej X-Ray Uniwersytetu Opolskiego we współpracy z Fundacją Uniwersytetu Opolskiego, poświęcone radiologii i diagnostyki obrazowej. Miejsce spotkań radiologów, specjalistów diagnostyki obrazowej, lekarzy praktyków oraz fizyków medycznych. Podczas wydarzenia wykłady członków Komitetu Naukowego oraz Fundacji Mocni Na Starcie.
Kategorie prac w konkursie to:
● Praca przeglądowa
● Opis przypadku
● Praca oryginalna
Dla najlepszych prac przewidziane są wspaniałe nagrody!
Linki do zapisów:
Uczestnicy Biernii:
https://forms.gle/HtBsK21FdvEpLus5A
Goście Specjalni:
https://forms.gle/3mgMLnHu288b9j5r6
Po więcej informacji zapraszamy do śledzenia social mediów “X – Ogólnopolskie
Akademickie Spotkanie Radiologiczne w Opolu”
Instagram:
https://www.instagram.com/xmas_opole/
Facebook:
https://www.facebook.com/people/X-mas-Og%C3%B3lnopolskie-Akademickie-Spotk
anie-Radiologiczne-w-Opolu/61581236426801/




